onasClub & Restauracja Impresja, mieszczący się we Włocławku, przy ul. Bojańczyka 21, to lokal który przystosowany jest do przyjęcia i obsługi 150 gości.

Nasz lokal jest miejscem, w którym wspólnie z najbliższymi i przyjaciółmi doznać można niesamowitych wrażeń zarówno kulinarnych jak i tych związanych z magicznym nastrojem, poczuciem wyjątkowości, które zapewnią nasze wnętrza oraz fachowa i miła obsługa.
W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju potrawy od kuchni tradycyjnej, wegetariańskiej do dań bardziej wyrafinowanych, które dostarczą Państwu niezapomnianych doznań smakowych.

Oferowane alkohole zadowolą najbardziej wybrednych smakoszy trunków i będą stanowić doskonały dodatek zarówno do dań głównych jak i wszelkiego typu przekąsek, deserów czy też naszych wypieków znajdujących się codziennie w karcie.

Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu i przeprowadzaniu rodzinnych przyjęć okolicznościowych takich jak wesela, chrzciny, przyjęcia komunijne oraz catering i organizacja imprez wyjazdowych gwarantują Państwu najwyższej klasy zadowolenie. Oferujemy 4 sale przeznaczone dla przeprowadzenia zarówno kameralnych przyjęć jak i dużych uroczystości weselnych dla 100 osób.

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi fotoreporterskie, videofilmowania oraz oprawy muzycznej – tradycyjnej jak i nowoczesnej.

Biorąc pod uwagę odwiedzających nas na co dzień klientów biznesowych, w trosce o potrzeby zarządzanych bądź prowadzonych przez nich firm stworzyliśmy specjalnie dla tej grupy ofertę przewidującą organizację bankietów, okolicznościowych kolacji, firmowych wigilii, czy biznesowych śniadań bądź konferencji prasowych.
Szczególny charakter tego rodzaju spotkań oraz troska o najwyższej klasy serwis sprawia, że zarówno menu jak i ceny przygotowywane są indywidualnie.

Wyposażone w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, wraz z systemem bezprzewodowego dostępu do szybkiego internetu DSL i klimatyzowane sale, zapewniają komfortowe warunki do zorganizowania i przeprowadzenia konferencji, zjazdów, sympozjów, szkoleń i spotkań.